Menu
Your Cart

Deri Eldivenler

Brand: Starline Model: E-1202
Bufalo deri iş eldiveni Aşınma, yırtılma ve delinmeye karşı yüksek kalite bufalo cilt deriden imal edilmiştir. Isı iletimini azaltan tam kaplı pamuk astara sahiptir. Gizli dikiş yöntemi ile parmak uçlarının açılması engellenmiştir. Dikkat çeken florasan turuncu kumaşı ve kapalı ortam çalışmalarında..
26,28TL 13,04TL Vergiler Hariç:12,08TL
Brand: Starline Model: E-1203
Yarma deri / Bufalo Deri iş eldiveni Yarma deri üzerine avuç içinde, baş parmakta ve işaret parmağında bufalo cilt deri takviyesi vardır. Emniyet bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir. Yüksek aşınma kesilme, yırtılma ve delinme direnci sayesinde uygun koruma sağlar. El üstü koton kumaşt..
25,63TL Vergiler Hariç:23,73TL
Brand: Starline Model: E-1204
Yarma deri iş eldiveni Avuç içi ve tüm parmakları bufalo cilt deriden, El üstü yarma deriden imal edilmiştir. Aşınma, yırtılma ve delinmelere karşı yüksek direnci sayesinde oldukça dayanıklıdır. Emniyet bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir. Yüksek dayanıklı eldivendir. Deri eldiven st..
24,64TL 11,50TL Vergiler Hariç:10,65TL
Brand: Starline Model: E-1205
Cilt deri iş eldiveni, baş parmak takviyeli Avuç içi ve tüm parmakları bufalo cilt deriden imal edilmiştir. Baş parmak kısmında ekstra takviyesi vardır. El üstü koton kumaştır. Yüksek aşınma, yırtılma ve delinme direnci uygun koruma sağlar. Emniyet bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir...
25,30TL 12,88TL Vergiler Hariç:11,93TL
Brand: Starline Model: E-1207
Sarı deri iş eldiven Avuç içi ve tüm parmakları cilt deriden imal edilmiştir. Aşınma, yırtılma ve delinmelere karşı yüksek direnci sayesinde oldukça dayanıklıdır. Emniyet bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir. Takviyeli Deri eldiven standartlar: EN 388 - 3233, EN 420 Endüstride, mekan..
24,97TL Vergiler Hariç:23,12TL
Brand: Starline Model: E-1209
Cilt bufalo deri eldiven Avuç içi cilt deriden üretilmiş olan bu eldivenin aşınmalara ve yırtılmalara karşı direnci yüksektir. El üstü fitilli koton kumaştandır. Cırtlı bilekliği sayesinde bileğe uygun şekilde ayarlanmasına imkan verir. Deri eldiven standartlar: EN 388 - 3133, EN 420 Montaj, inşa..
16,43TL 13,80TL Vergiler Hariç:12,78TL
Brand: Starline Model: Driver-Y
Montaj eldiveni Avuç içi ve üst kısmı cilt deriden imal edilmiştir. Düşük riskli işlerde genel amaçlı olarak kullanıma uygundur. Özellikle şöförlerin kullanması için üretilmiştir. Aşınma, yırtılma ve delinmeye karşı yüksek direnci sayesinde dayanıklıdır. Montaj eldiveni standartlar : EN 388-3144, ..
32,86TL Vergiler Hariç:30,42TL
Brand: Starline Model: E-1208
Reflektörlü deri iş eldiveni Avuç içi cilt deriden üretilmiş olan bu eldivenin aşınmalara ve yırtılmalara karşı direnci yüksektir. Dikkat çeken florasan kumaş ve kapalı ortam çalışmalarında dikkat çekmek için el üstünde ve bazı parmaklarda reflektör vardır. Gece çalışanlar için kullanımı uygundur. ..
23,66TL 11,37TL Vergiler Hariç:10,53TL
Brand: Starline Model: E-001-OR
Deri çalışma eldiveniDeri Eldiven; Avuç içi ve tüm parmakları ince yarma deriden imal edilmiştir. El üstü turuncu koton kumaştandır. Emniyet bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir. Yüksek aşınma, delinme ve yırtılma direnci sayesinde uygun koruma sağlar. Sınıfının en ekonomik modellerinde..
11,40TL Vergiler Hariç:10,56TL
Brand: Starline Model: E-110192C-SR
1.kalite yarma deri eldiven Avuç içi ve tüm parmakları 1. kalite yarma deriden imal edilmiş ve eldivenin el üstü sarı koton kumaştan üretilmiştir. Avuç içi ter emici pamuk astarlıdır. Emniyet bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir. Yüksek aşınma yırtılma ve delinme direnci sayesinde uygu..
11,93TL Vergiler Hariç:11,04TL
Brand: Starline Model: E-002-BY
Ekonomik deri iş eldiveni Deri Eldivenin Avuç içi ve tüm parmakları ince yarma deriden imal edilmiştir. El üstü koton kumaştandır. Emniyet bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir. Sınıfının en ekonomik modellerinden biridir. Ekonomik Deri Eldiven; Ağaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri i..
11,40TL 6,77TL Vergiler Hariç:6,27TL
Brand: Starline Model: E-021-SR
Takviyeli deri eldiven Avuç içi ve tüm parmakları yarma deriden imal edilmiştir. Eldiven içerisinde deri takviyesi bulunmaktadır. El üstü koton kumaştandır. Avuç içi ısı iletimini azaltan ter emici pamuk astarlıdır. Emniyet bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir. Yırtılma ve delinmelere ..
15,54TL Vergiler Hariç:14,39TL
Brand: Starline Model: E-024-KR
Takviyeli deri eldiven Avuç içi ve tüm parmakları yarma deriden imal edilmiştir. Avuç içindeki ve başparmak takviye kısmı süet deridendir. El üstü koton kumaş. Yırtılma ve delinmelere karşı dayanıklı. Avuç içi ısı iletimini azaltan ter emici pamuk astarlı ve tam takviyeli deri eldivendir. Emniyet b..
16,10TL Vergiler Hariç:14,91TL
Brand: Starline Model: Driver-X
Mekanik işler için sürücü eldiveni Avuç içi ve üst kısmı cilt deriden imal edilmiştir. Düşük riskli işlerde genel amaçlı olarak kullanıma uygundur. Özellikle şöförlerin kullanması için üretilmiştir. Aşınma, yırtılma ve delinmeye karşı yüksek direnci sayesinde dayanıklıdır. Basit mekanik işlerde ku..
17,25TL Vergiler Hariç:15,97TL
Brand: Starline Model: Driver-X-SR
İnce sürücü ve deri eldivenAvuç içi ve üst kısmı cilt deriden imal edilmiştir. Düşük riskli işlerde genel amaçlı olarak kullanıma uygundur. Özellikle şöförlerin kullanması için üretilmiştir. Aşınma, yırtılma ve delinmeye karşı, yüksek direnci sayesinde dayanıklıdır. Basit mekanik işlerde kullanmak ..
36,14TL 16,89TL Vergiler Hariç:15,64TL
Brand: Starline Model: E-025-SR
Dayanıklı süet deri eldiven Dayanıklı süet deri işçi eldiveninin avuç içi ve tüm parmakları süet deriden imal edilmiştir. El üstü koton kumaştandır. Avuç içi ısı iletimini azaltan ter emici pamuk astarlıdır. Emniyet bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir. Yüksek aşınma, yırtılma ve delin..
15,18TL Vergiler Hariç:14,05TL
Brand: Starline Model: E-1305
Süet deri iş eldiveni Süet deriden imal, avuç içinde süet deri takviyesi vardır. Eldivenin kesilme dayanımı yüksektir. Aşınma, yırtılma ve delinmelere karşı yüksek direnci sayesinde oldukça dayanıklıdır. Elastik bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir. Eldiven renginden dolayı kirlenmeler..
26,28TL 15,34TL Vergiler Hariç:14,21TL
Brand: Starline Model: E-026-MV
Yarma deri iş eldiveni İş eldiveni yarma deriden imal, avuç içinde ısı iletimini azaltan ter emici pamuk astar vardır. Yüksek delinme ve yırtılma direnci sayesinde uygun koruma sağlar. Emniyet bilekliği sayesinde rahat giyilip çıkarılır. Avuç içi ve tüm parmakları 1. kalite deriden imal edilmiştir...
16,99TL Vergiler Hariç:15,73TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)