Menu
Your Cart

Koruyucu Gözlükler

Brand: Starline Model: G-004-C
EN 166 EN 170 2C-1.2 STL 1F Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir. Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, ..
4,50TL Vergiler Hariç:4,17TL
Brand: Starline Model: G-004A-C
Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Antifog özelliği vardır. Buğu yapmaz. Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor öt..
8,08TL Vergiler Hariç:6,84TL
Brand: Starline Model: G-024A-C
Tam koruma gözlük Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir..
18,07TL Vergiler Hariç:16,73TL
Brand: Starline Model: G-025
Kaynakçı gözlüğü Kaynakçı gözlük,yumusak PVC malzemeden üretilmiştir. Antialerjik gövdelidir. 90 derece açılır kapanır ön lensleri mevcuttur. Lensler değiştirilebilir. Alt ve üst bölümde hava ventilleri bulunur. Bu gözlük, gözleri çalışma sırasındaki mekanik tehlikelerden korumak için tasarlanmış..
24,35TL Vergiler Hariç:22,54TL
Brand: Starline Model: G-026A-C
Modern tasarım, geniş görüs açılı yekpare lens olarak tasarlanmıstır. Mükemmel hafifliği sayesinde rahat kullanım sağlar. Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş ışınımından kaynaklanan tehlikelere karşı koruma sağlamak için tasarlanmı..
7,72TL Vergiler Hariç:7,15TL
Brand: Starline Model: G-027A
Silikon burun yastıklı koruyucu gözlükTek parça spor yapıda lens sayesinde üstün görüş saglar.Silikon burun yastıgı uzun süre kullanımlarda rahatlık saglar. Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş ışınımından kaynaklanan tehlikelere k..
13,14TL Vergiler Hariç:12,17TL
Brand: Starline Model: G-028C
Modern tasarım, geniş görüş açılı yekpare lens olarak tasarlanmıştır. Mükemmel hafifliği sayesinde rahat kullanım sağlar. Yüze tam oturur, net görüş sağlar. Düşük enerjili çarpmalara karşı dayanıklı polikarbonat malzemeden üretilmiştir.  Tek parça spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar...
7,72TL Vergiler Hariç:7,15TL
Brand: Starline Model: G-028A-C
Modern tasarım, geniş görüş açılı yekpare lens olarak tasarlanmıştır. Mükemmel hafifliği sayesinde rahat kullanım sağlar. Yüze tam oturur, net görüş sağlar. Düşük enerjili çarpmalara karşı dayanıklı polikarbonat malzemeden üretilmiştir. Buğulanmaz ve çizilmez lens özelliğine sahiptir. Tek parça spo..
7,72TL Vergiler Hariç:7,15TL
Brand: Starline Model: G-029A
Spor yapıda lens sayesinde üstün görüş, silikon burun yastığı uzun süre kullanımlarda rahatlık sağlar. Düşük enerjili çarpmalara karşı dayanıklı polikarbonat malzemeden üretilmiştir. Buğulanmaz ve çizilmez lens özelliğine sahiptir. Spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar. Mükemmel hafifliği 2..
9,36TL Vergiler Hariç:8,67TL
Brand: Starline Model: G-030Y
Koruyucu gözlük şeffaf Starline Buğulanmaz ve çizilmez lens özelliğine sahiptir.Spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar. Mükemmel hafliği (21gr) uzun süre kullanımda rahatlık saglar. Spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar. silikon burun yastıgı uzun süre kullanımlarda rahatlık saglar.S..
10,51TL Vergiler Hariç:9,74TL
Brand: Starline Model: G-030A-C
Spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar. Mükemmel hafifliği (21gr) uzun süre kullanımda rahatlık saglar. Spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar. Silikon burun yastıgı uzun süre kullanımlarda rahatlık saglar. Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görüleb..
10,51TL Vergiler Hariç:9,74TL
Brand: Starline Model: G-031A-C
Modern tasarım ve ergonomik tam kapalı gözlük. Üst bölümde bulunan hava ventilleri terletmeyi ve buguyu önler.uzun süreli kullanımlar için uygundur. Standartlar EN 166, EN 170 Lens iaşreti : 1 BT 9 CE Çerçeve işaretlemesi EN 166 3 9 BT CE Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlike..
44,22TL Vergiler Hariç:40,95TL
Brand: Starline Model: G-032A-C
Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş ışınımından kaynaklanan tehlikelere karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca sıvılar, büyük ve küçük toz parçacıkları, gazlar ve sıcak katılara karşı da koruma sağlar. EN 166 1 BT 9 EN ..
30,19TL Vergiler Hariç:27,96TL
Brand: Starline Model: G-033A-C
Modern tasarım ve ergonomik tam kapalı gözlük. Düşük enerjili çarpmalara karşı üstün koruma sağlar. Ayarlanabilir kalın baş bant lastiği. Koruyucu polikarbonat buğulanmaz lens. Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş ışınımından kaynakla..
13,34TL Vergiler Hariç:12,35TL
Brand: Starline Model: G-034A-C
Gözleri çalışma sırasında sıçrayan katı madde parçacıklarından ve sıvı sıçramalardan koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Gözlerin orta seviyedeki darbe tehlikelerine karşı korunmasını amaçlar. Sapları 4 yöne hareketlidir. ileri geri ve yukarı aşağı şekilde hareket ettirerek uygun görüş açısını ayarlay..
18,14TL Vergiler Hariç:16,79TL
Brand: Starline Model: G-036A-G
90 derece açılır kapanır ön lensleri mevcuttur. Lensler degiştirilebilir. Sapları ayarlanabilir ve yumusaktırlar. Yanları yekpare parça olarak korumalıdır ve bu nedenle hafiftir. Standartlar: EN 166, EN 175 4-5 STL 1 FT, 2C-1.2 STL 1FT Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mo..
47,51TL Vergiler Hariç:43,99TL
Brand: Starline Model: G-037A-C
Koruyucu Gözlük - G-037Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş ışınımından kaynaklanan tehlikelere karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Spor dizaynı sayesinde kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir.Endüstride, laboratuvarl..
32,43TL Vergiler Hariç:30,03TL
Brand: Starline Model: G-037A-S
Koruyucu Gözlük - G-037 - FümeBu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş ışınımından kaynaklanan tehlikelere karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Spor dizaynı sayesinde kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir.Endüstride,..
32,43TL Vergiler Hariç:30,03TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)