Menu
Your Cart

Kimyasal Eldivenler

Brand: Starline Model: D-Model
Kauçuk kimyasala uygun eldiven Bir çok endüstride hafif mekanik işlerde kullanmak için tasarlanmıştır. Sıvıların olduğu bir çok uygulamada rahatlıkla kullanılabilir. Aşınmaya , kopmaya ve delinmeye karşı dirençlidir. Güçlü deterjan, gres yağları gibi kimyasallara dirençlidir. Kimyasal eldiven..
4,40TL Vergiler Hariç:4,08TL
Brand: Starline Model: FL-1
Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere karşı etkilidir. Doğal kauçuk ve flo..
5,42TL Vergiler Hariç:5,02TL
Brand: Starline Model: FLB-2812
Kimyasal Eldiven doğal kauçuk Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortanlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere karşı etkil..
11,57TL Vergiler Hariç:10,71TL
Brand: Starline Model: FLO-3312
FL serisi kimyasal elvdivenler Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortanlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere karşı etki..
10,48TL Vergiler Hariç:9,70TL
Brand: Starline Model: NEB-2113
Neopren Kimyasal eldiven Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere karşı etkilidir...
7,39TL Vergiler Hariç:6,84TL
Brand: Starline Model: STL-1815
Kimyasal akrilonitril eldiven Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere karşı etkil..
11,24TL Vergiler Hariç:10,40TL
Brand: Starline Model: STL-75
Kimyasal dayanıklı eldivenEndüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşet Ergonomik tasarımı sayesinde ellerinize mükemmel oturur ve el yorgunluğunu önler Desenli avuç ve parmak uçları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda mükemmel tutuş sağlar Koton flok astar emdirilmiş olduğund..
7,56TL Vergiler Hariç:7,00TL
Brand: Starline Model: FLO-2813
Kimyasala dayanıklı turuncu eldiven Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere karşı..
7,95TL Vergiler Hariç:7,36TL
Brand: Starline Model: NEB-2812
Neopren kimyasal dayanıklı eldiven Mavi kısmı neopren, sarı kısmı ise kauçuk malzemeden üretilmiştir. Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesind..
10,19TL Vergiler Hariç:9,43TL
Brand: Starline Model: STL-1513
Nitril kimyasal eldivenNitril sentetik kauçuktan kaplaması vardır. Gıda ile temas etmesinde sakınca yoktur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere karşı etkilidir. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur.  Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır.Desenli avuç..
7,59TL Vergiler Hariç:7,03TL
Brand: Starline Model: STL-55
Kimyasal için nitril eldiven Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşet Ergonomik tasarımı sayesinde ellerinize mükemmel oturur ve el yorgunluğunu önler Desenli avuç ve parmak uçları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda mükemmel tutuş sağlar Koton flok astar emdirilmiş olduğund..
5,06TL Vergiler Hariç:4,68TL
Brand: Starline Model: STL-1813
Yeşil kimyasal eldiven Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüztriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere karşı etkilidir. G..
9,86TL Vergiler Hariç:9,13TL
Brand: Starline Model: STL-38
Latex kimyasal eldiven Gıda ürünlerinde, sebze, meyve, et, kümes hayvanları, balık ve kabuklu deniz hayvanlarının işlenmesi ve saklanması, fırın ve unlu mamüller imalatı, hazır yemek imalatları gibi bir çok alanda kullanım için uygundur. Doğal kauçuktan üretilmiş olan bu eldiven için standartlar :..
3,61TL Vergiler Hariç:3,35TL
Brand: Starline Model: STL-28
Nitril yüksek kimyasal dirençli eldivenKimyasala dayanıklı eldiven mürekkep ve boya sanayi, sakız imalatı, solventli metal işleme işlerinde, uçak bakımı, baskı sanayi, plastik imalatı, laboratuvar işleri gibi bir çok alanda özel amaçlı işler için kullanıma uygundur. Ayrıca ilaç sektörü ve laboratuva..
38,11TL Vergiler Hariç:35,29TL
Brand: Starline Model: STL-N65
Lastikli Kimyasal Eldiven Yağ ve greslere dirençlidir. Sıvı geçirmez, Nitril malzemeden üretilmiştir. %100 pamuk astarlıdır, ellerde terletme ve tahriş yapmaz. Pürüzlü yüzeyli kaymayı azaltır. Kimyasal eldivenin koncunda havalandırma ve asma için delik bulunmaktadır. Yağ, hidrokarbonlar, gres ve a..
105,14TL Vergiler Hariç:97,35TL
Brand: Starline Model: E-530
Tıbbi atıklar için eldiven Desenli avuç ve parmak uçları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda mükemmel tutuş sağlar Pamuk astar emdirilmiş olduğundan konforlu ve terlemeye karşı etkilidir Islak ve kuru koşullarda,Kimyasal ve laboratuvar işleri, genel bakım, temizlik, genel inşaat işleri ve boya san..
31,61TL Vergiler Hariç:29,27TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)