Menu
Your Cart

Mekanik İş Eldiveni

Brand: Starline Model: E-1113
Parmak ucu açık mekanik eldiven Parmak uçları açıktır, hava alabilen elastik spandeks kumaştır el üstünde kullanılmış. Avuç içinde aramid astar kullanılmıştır. Elastik bilekliğe sahip cırtları sayesinde sıkıştırılabilir. Kesilmeye dirençli kalın deri takviyeler kullanılmıştır. Lastiklidir. Mekanik..
115,00TL Vergiler Hariç:106,48TL
Brand: Starline Model: E-1101
Mekanik çalışma için eldiven Su ve yağa dayanıklı sentetik süet kumaştan üretilmiştir. Belli bölümlerde ekstra takviyeler mevcuttur. Hava alabilen elastik spandeks kumaştan üretilmiştir, el boğumunda ve parmak uçlarında ekstra takviyeleri mevcuttur. Dikkat çeken reflektör şerit mevcuttur. Bilek kıs..
54,21TL Vergiler Hariç:50,20TL
Brand: Starline Model: E-1103
Mekanik iş eldiven Su ve yağa dayanıklı sensifil (polyester PU) kumaştan üretilmiş,bazı bölümlerde ekstra deri takviyeleri vardır. Hava El boğumunda ve parmak uçlarında ekstra takviyeleri mevcuttur.  Aşınma, yırtılma ve delinme direncinin gerekli olduğu ortamlarda kullanımlar için uygundur. M..
54,21TL 16,43TL Vergiler Hariç:15,21TL
Brand: Starline Model: E-1104
Mekanik İşler Takviyeli eldiven Mekanik eldiven su ve yağa dayanıklı sentetik süet kumaştan üretilmiştir. Belli bölümlerde ekstra kalın takviyeler mevcuttur. Hava alabilen elastik spandeks kumaştan üretilmiştir, el boğumunda ekstra takviyeleri mevcuttur. Parmak üzerlerinde ekstra kauçuk takviyesi v..
58,65TL Vergiler Hariç:54,30TL
Brand: Starline Model: E-1105
Mekanik Vibrasyon Eldiveni Avuç içi mikrofiber kumaştan üretilmiştir. Belli bölümlerinde vibrasyon etkisini azaltıcı ekstra kalın takviyeleri mevcuttur. El üstü hava alabilen elastik spandeks kumaştan üretilmiştir. Parmak üstlerinde ekstra kalın kauçuk takviyelidir. Dikkat çeken reflektör şeritlidi..
56,02TL Vergiler Hariç:51,87TL
Brand: Starline Model: E-1106
Mekanik İşler için Eldiven Mikrofiber kumaştan üretilmiş avuç içi, sentetik + spandeks kumaştan üretilmiş el üstüne sahiptir. Elastik bilekliklidir.  Avuç içinde ve parmak uçlarında kaymayı engelleyici kalın silikon takviyesi mevcuttur. El üstü sentetik spandeks karışımı kumaştandır. Elastik b..
63,25TL Vergiler Hariç:58,56TL
Brand: Starline Model: E-1108
Mekanik Parmaksız Eldiveni Mikrofiber kumaştan üretilmiştir. Spandeks kumaş el üstünde kullanılmış. Elastik bilekliğe sahip cırtları sayesinde sıkıştırılabilir. Kesilmeye dirençli kalın takviye kullanılmıştır.Elleri sıcak tutmaya yarayan ipek astarlıdır. Elastik bilekliği sayesinde rahatça giyilip ..
49,28TL Vergiler Hariç:45,63TL
Brand: Starline Model: E-1109
Mekanik üç parmak Eldiven Baş, işaret ve orta parmak uçları açıktır, mikrofiber kumaştan üretilmiştir. Spandeks kumaş el üstünde kullanılmış. Elastik bilekliğe sahip cırtları sayesinde sıkıştırılabilir. Kesilmeye dirençli kalın takviyeler kullanılmıştır. Elleri sıcak tutmaya yarayan ipek astar. Ela..
72,28TL Vergiler Hariç:66,93TL
Brand: Starline Model: E-1102
Mekanik çalışma iş eldiveni Su ve yağa dayanıklı sensifil (polyester PU) kumaştan üretilmiştir. Hava alabilen elastik spandeks kumaştan üretilmiştir.  Dikkat çeken reflektör şerit uygulanmıştır. Aşınma, yırtılma ve delinme direncinin gerekli olduğu ortamlarda kullanımlar için uygundur. Min..
24,15TL Vergiler Hariç:22,36TL
Brand: Starline Model: RTCMA-001
Metal örgü önlük Bu önlük sadece bıçak ve benzeri ürünlerin oluşturabileceği yaralanmaları ve kesilmeleri koruma amaçlıdır. Kasaplar için uygundur. Kurban bayramlarında kullanılabilir. Metal örgü önlük uygunluk standart: EN ISO 13998Bedenler StandartKoli / Paket Miktarı 1 Adet..
1.588,02TL Vergiler Hariç:1.470,39TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)