Menu
Your Cart

Pu ve Lateks Eldiven

Brand: Starline Model: E-42
Antistatik eldiven 13-G Polyamid+Karbon astardan üretilmiş, Poliüretan PU malzeme ile kaplanmıştır Bilekleri elastiktir. Gri beyaz renktedir. Yüksek aşınma direnci sayesinde iyi koruma sağlar. Açık üst yüzeyi sayesinde ellerin hava alması sağlanır. Polyamid ve karbon ipliğin karışımından yapılmış a..
10,84TL 10,19TL Vergiler Hariç:9,43TL
Brand: Starline Model: E-45
Lateks eldiven Polyester ve pamuk astarlı PU eldiven kaplama malzemesi latekstir. Örgü bileklikli ve lesatik eldivendir. Tırtıklı lateks kaplaması sayesinde kuru ve ıslak yüzeylerde mükemmel kavrama sağlar, kaydırma yapmaz. Açık üst yüzeyi sayesinde ellerin hava alması sağlanır. E-52 eldivene göre ..
4,14TL Vergiler Hariç:3,83TL
Brand: Starline Model: E-52
Lateks Camcı eldiveni Camcı eldiven Polyester- pamuk astarlı, Lateks kaplamalıdır. Örgü bileklikli yeşil ve mavi renk üretilmiştir. Tırtıklı lateks kaplaması sayesinde kuru ve ıslak yüzeylerde mükemmel kavrama sağlar, kaydırma yapmaz. Açık üst yüzeyi sayesinde ellerin hava alması sağlanır. Cam gibi..
16,43TL Vergiler Hariç:15,21TL
Brand: Starline Model: E-54
Lateks Cam eldiveni Camcı eldiven Polyester- pamuk astarlı, lateks ile kaplanmıştır. Örgü bileklikli mavi renk üretilmiştir. Tırtıklı lateks kaplaması sayesinde kuru ve ıslak yüzeylerde mükemmel kavrama sağlar, kaydırma yapmaz. Açık üst yüzeyi sayesinde ellerin hava alması sağlanır. Cam gibi kaymas..
20,70TL Vergiler Hariç:19,17TL
Brand: Starline Model: STL-38
Latex kimyasal eldiven Gıda ürünlerinde, sebze, meyve, et, kümes hayvanları, balık ve kabuklu deniz hayvanlarının işlenmesi ve saklanması, fırın ve unlu mamüller imalatı, hazır yemek imalatları gibi bir çok alanda kullanım için uygundur. Doğal kauçuktan üretilmiş olan bu eldiven için standartlar :..
3,61TL Vergiler Hariç:3,35TL
Brand: Starline Model: E-49
Poliüretan eldiven PU eldivenler kuru ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu polyester astarı sayesinde konforlu, esnek ve dayanıklıdır. Aşınmaya karşı direnci yüksektir. PU malzemeden üretilmiş olan bu eldiven için standartlar : EN 388 - 4131, EN 420 ..
4,27TL 4,01TL Vergiler Hariç:3,71TL
Brand: Starline Model: E-50
Poliüretan eldiven 8-G naylon astar kullanılarak üretilmiştir. Poliüretan (PU) kaplıdır. Esnek bileklikli mavi renk hasas işlerinizde kullanabileceğiniz eldiven. Kuru ve az yağlı ortamlarda küçük nesneler işe çalışanlar için idealdir. Hassas işlerde üstün beceri sunar. Sınıfının en hafifi ve en inc..
11,17TL Vergiler Hariç:10,34TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)