Menu
Your Cart

Tek Kullanımlık Eldiven

Brand: Starline Model: TK02P-B
Ürün inceleme, montaj, labaratuar ve veterinerlik gibi ortamlarda kullanıma uygundur. Steril değildir. Ameliyatlarda kullanılamaz. Gıda sektöründe servis veya ürün hazırlama sürecinde ellerin gıda ile direk temasını engelleyerek, hijyen ve temizlik sağlar.Ayrıca müşterilerin hijyen ve temzilik konus..
21,68TL Vergiler Hariç:20,08TL
Brand: Starline Model: TK04-M
Mavi ince nitril eldiven Mavi nitril pudrasız tek kullanımlık eldiven. Eldivenin kalınlığı 0,08 mm dir. İnce, bir kere kullanılabilen eldiven. Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hemen latex eldiven kadar eşit esneklik ve rahatlık garanti eder. Bilek kısımları kıvrılmıştır. Her iki ..
27,60TL Vergiler Hariç:25,55TL
Brand: Starline Model: TK03-T
Nitril kullan at eldiven Turuncu nitril pudrasız eldiven. Parmak uçları dokuludur.Çift taraflı kabartmaları sayesinde kaydırmazlık sağlar, kullanıcıya yüksek tutuş gücü sunar. Her iki el ile uyumludur. Eldivenin kalınlığı 0,12 mm dir. Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hemen latex ..
65,55TL Vergiler Hariç:60,69TL
Brand: Starline Model: TK05-M
Mavi nitril tek kullanımlık Mavi nitril pudrasız tek kullanımlık eldiven. Eldivenin kalınlığı 0,10 mm dir. Her iki elede uyumludur. Bilek kısımları kıvrılmıştır. Bir kere kullanılabilen eldiven. Alerji yapma riski çok düşüktür. Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hemen latex el..
34,50TL Vergiler Hariç:31,94TL
Brand: Starline Model: TK03-S
Nitril siyah kullan at eldiven Siyah nitril pudrasız eldiven. Çift taraflı kabartmaları sayesinde kaydırmazlık sağlar, kullanıcıya yüksek tutuş gücü sunar. Her iki el ile uyumludur. Eldivenin kalınlığı 0,12 mm dir. Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hemen latex eldiven kadar eşit e..
65,55TL Vergiler Hariç:60,69TL
Brand: Starline Model: TK01-M
Nitril tek kullanımlık eldivenler Mavi nitril pudrasız eldiven. Parmak uçları dokuludur. Bilek kısımları kıvrılmıştır. Her iki elede uyumludur.Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hemen latex eldiven kadar eşit esneklik ve rahatlık garanti eder. Steril değildir. Alerji yapma riski ço..
27,60TL Vergiler Hariç:25,55TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)