Menu
Your Cart

Köpük Nitril Eldiven

Brand: Delta Plus Model: VV636
Delta Plus Gloves VV636 Köpük Nitril Eldiven; kimyasal, mikrobiyolojik, elektriksel veya termal tehlikesi olmayan mekanik riskler için koruyucu eldiven. Elastik, çift kaplamalı, su ve yağa dayanıklıdır. Avuç içi kaydırmaz, kanserojen veya zehirli olduğu bilinen maddeler bulunmaz...
17,79TL Vergiler Hariç:16,47TL
Brand: Starline Model: STL-1020
Köpük kaplamalı Bambu eldiven Dikişsiz 15-G Bambu - Naylon ve Likra karışımı yüksek kalite iplikten üretilmiştir. Üretiminde özel bambu ipliği kullanıştır. Parmak uçları nitril kaplı el üstü açıktır. Yarım kaplama modeldir.  SANITIZED belgeli antibakteriyeldir. Metal sanayinde, mekanik atöly..
21,36TL Vergiler Hariç:19,77TL
Brand: Starline Model: 111555
Köpük Nitril EldivenBu eldivenler kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu naylon astarı sayesinde daha konforlu, esnek ve dayanıklıdır. Ultra ince köpük nitril kaplaması sayesinde sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır. Avu..
13,11TL Vergiler Hariç:12,14TL
Brand: Starline Model: 111801
Köpük nitril eldivenler Mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Bir çok montaj işleminde, ambalajlama proseslerinde, taşıma ve kaldırma işlerinde kullanım için mükemmeldir. Hassasiyet gerektiren küçük el aletleri ile yapılan bir çok uygulamada kullanımı çok rahattır. Montaj işlerinizde idealdir. Y..
9,86TL Vergiler Hariç:9,13TL
Brand: Starline Model: 111805
Tam kaplı köpük nitril eldiven Emsallerine göre çok tercih edilen köpük nitril eldiven. Endüstride mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Bir çok montaj işleminde, ambalajlama proseslerinde, taşıma ve kaldırma işlerinde kullanım için mükemmeldir. Hassasiyet gerektiren küçük el aletleri ile yapıla..
12,49TL Vergiler Hariç:11,56TL
Brand: Starline Model: 111815G
Köpük Nitril Eldiven 111815G Ağaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, kağıt ve kağıt ürünleri imalatı, demir, çelik ve metal ürünleri imalatı, genel amaçlı makinelerin imalatı, uçak, demiryolu, otomotiv gibi ulaşım yolu imalatları, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama ..
16,10TL 14,13TL Vergiler Hariç:13,08TL
Brand: Starline Model: E-58
Köpük Nitril Eldiven E-58 Astar malzemesi 13-G Naylon malzemeden üretilmiştir. Kaplama Malzemesinde Köpük Nitri kullanılmış bileklik elastiktir. Aşınma direnci yüksek nitril eldiven sınıfıdır.Yüksek kaliteli kaplamasıyla yağlı ve ıslak ortamlarda olağanüstü koruma sağlar.Köpük nitril kaplaması ultr..
13,14TL 8,21TL Vergiler Hariç:7,61TL
Brand: Starline Model: E-93
Nitril eldiven mikro Bu eldivenler kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu polyester astarı sayesinde daha konforludur. Köpük nitril kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır. Aşınma direnci yüksektir. Nitri..
10,78TL Vergiler Hariç:9,98TL
Brand: Starline Model: 111818
Köpük Nitril Eldiven 111818 İnce köpük nitril eldivenler kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu naylon ve likra karışımlı astarı sayesinde daha konforlu, esnek ve dayanıklıdır. Ultra ince köpük nitril kaplaması sayesinde sıvı geçirmezliği..
17,71TL Vergiler Hariç:16,40TL
Brand: Starline Model: STL-1001
Köpük nitril eldiven Mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Mükemmel aşınma direnci yanında yüksek kaliteli kaplamasıyla yağlı ve ıslak ortamlarda olağanüstü koruma sağlar. Köpük nitril kaplaması ultra incedir. Parmak uçları kaplı, açık üst yüzeyi sayesinde ellerin hava alması sağlanır. SFT (Smar..
17,25TL Vergiler Hariç:15,97TL
Brand: Starline Model: STL-1004
Avuç içi noktalı nitril eldiven Mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Avuç içinde bulunan nitril noktalar sayesinde kaymayı önler. Mükemmel aşınma direnci yanında yüksek kaliteli kaplamasıyla yağlı ve ıslak ortamlarda olağanüstü koruma sağlar. Köpük nitril kaplaması incedir. Parmak uçları kaplı,..
19,38TL Vergiler Hariç:17,95TL
Brand: Starline Model: STL-1006
Avuç içi noktalı tam nitril eldiven Mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Avuç içinde bulunan nitril noktalar sayesinde kaymayı önler. Mükemmel aşınma direnci yanında yüksek kaliteli kaplamasıyla yağlı ve ıslak ortamlarda olağanüstü koruma sağlar. Parmak uçları ve el üstü dahil kaplıdır. SFT (Sm..
21,68TL Vergiler Hariç:20,08TL
Brand: Starline Model: STL-1007
Köpük çift kaplamalı eldiven 18-G Naylon - Spandeks karışımı yüksek kalite astarlıdır. iki kere kaplanmıştır. ilk kat 3/4 nitril, ikinci kat SFT köpük nitril kaplamadır. Parmak uçları nitril, el üstüne kadar kaplıdır. Yarım kaplama modeldir. SFT (Smart Foam Technology) patentli, SANITIZED belgeli ..
26,28TL Vergiler Hariç:24,34TL
Brand: Starline Model: 151600
Yağa dayanıklı köpük nitril eldiven Yağa, grese ve sıvılara dayanıklı, kesilme dayanımı yüksek eldiven kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu naylon astarı sayesinde daha konforlu, esnek ve dayanıklıdır. Mor nitril kaplaması sayesinde de ..
18,40TL Vergiler Hariç:17,04TL
Brand: Starline Model: E-57
Micro Köpük Eldiven E-57 Yüksek aşınma direnci yanında yüksek kaliteli kaplaması ile yağlı ve ıslak ortamlarda olağanüstü koruma sağlar. Üst kısmı açıktır, elin hava almasını sağlar. Köpük nitril eldiven aşınma faktörünün yüksek olduğu işlerde kullanılabilir. Sahip olduğu naylon astarı sayesinde da..
8,21TL 5,52TL Vergiler Hariç:5,11TL
Brand: Starline Model: E-91
Mikro köpük nitril malzeme eldiven Niltril eldiven kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Yağa dayanıklıdır. Esnek yapısı sayesinde rahat giyilip çıkartılabilir, ele tam oturduğu için çalışma esnasında rahatsızlık vermez.Sahip olduğu naylon astarı say..
13,57TL Vergiler Hariç:12,56TL
Brand: Starline Model: E-92
Yağlı ortam nitril eldiven E-92 Aşınma direnci, yüksek kaliteli kaplamasıyla yağlı ve ıslak ortamlarda üstün koruma sağlayabilen yarım nitril kaplama eldiven. Köpük nitril kaplaması ultra ince. Açık üst yüzeyi sayesinde ellerin hava alması sağlanır. Avuç kısmında ekstra puan takviyesi vardır. Puanl..
16,07TL Vergiler Hariç:14,88TL
Brand: Starline Model: 151615
Yağa dayanıklı tam kaplı nitril eldiven Tam kaplı yağa dayanıklı çift kat nitril eldiven kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu naylon astarı sayesinde daha konforlu, esnek ve dayanıklıdır. Mor nitril kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezl..
21,03TL Vergiler Hariç:19,47TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)