Menu
Your Cart

Nitril Eldivenler

Brand: Starline Model: E-46
Nitril eldiven tırtıklı Eldiven üzerindeki dalgalı yüze kaymayı önlemeye yardımcı olur. Yüksek kaliteli nitril kaplamadır. Sahip olduğu polyester astarı sayesinde daha konforludur. Nitril kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır. Nitril iş eldiveni kuru veya ıslak o..
5,19TL 4,14TL Vergiler Hariç:3,83TL
Brand: Starline Model: E-200
Mavi nitril eldiven Hemen her endüstride yoğun mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Bir çok montaj işleminde, ambalajlama proseslerinde, taşıma ve kaldırma işlerinde kullanım için mükemmeldir. Kesilme riskinin olduğu tüm kuru ve az yağlı ortam proseslerinde kullanılabilir.  Nitril eldiven..
13,14TL Vergiler Hariç:12,17TL
Brand: Starline Model: E-251
Sarı nitrilden eldiven Aşınamaya karşı dirençli olarak üretilmiştir. Uzun süreli kullanılabilir. Antibakteriyeldir. Dikişsiz 7-G pamuk astarlı nitril eldiven, bilekleri örgülüdür. Çizgili yüzeye sahip, Yağlara ve greslere karşı iyi koruma sağlar. Renk sarıdır. 3/4 oranında parmaklar kaplı, el üstü ..
10,51TL Vergiler Hariç:9,74TL
Brand: Starline Model: E-201
Mavi iş eldiveniTam nitril kaplı eldiven modelidir. Hemen her endüstride yoğun mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Bir çok montaj işleminde, ambalajlama proseslerinde, taşıma ve kaldırma işlerinde kullanım için mükemmeldir. Kesilme riskinin olduğu tüm kuru ve az yağlı ortam proseslerinde kullan..
13,14TL Vergiler Hariç:12,17TL
Brand: Starline Model: E-205-B
Yarım kaplı nitril eldiven Güçlü ve uzun ömürlü nitril eldiven. Aşınma direncinin gerekli olduğu yoğun kullanımlar için tasarlanmıştır. Nitril el korumasında aşınmaya karşı en dirençli polimerlerden biridir. Yarım kaplaması sayesinde ıslak ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Genel amaçlı kullanım..
6,21TL Vergiler Hariç:5,75TL
Brand: Starline Model: E-205-Y
Yarım kaplı Sarı nitril eldiven Aşınma direncinin gerekli olduğu yoğun kullanımlar için tasarlanmıştır. Nitril el korumasında aşınmaya karşı en dirençli polimerlerden biridir. Tam kaplaması sayesinde ıslak ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Genel amaçlı kullanımlarda en ideal ürünlerden biridir...
5,75TL Vergiler Hariç:5,32TL
Brand: Starline Model: E-43
Nitril eldiven standart Bu eldivenler kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu polyester astarı sayesinde daha konforludur. Nitril kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır. Eldiven standartlar: EN 388 - 3121..
3,94TL 3,84TL Vergiler Hariç:3,56TL
Brand: Starline Model: E-44
Nitril eldiven tekli paketlerde Sahip olduğu polyester astarı sayesinde daha konforludur. Nitril kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır. Nitril iş eldiveni kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Eldiven standartlar..
6,08TL 3,84TL Vergiler Hariç:3,56TL
Brand: Starline Model: E-206-B
Tam kaplı nitril eldiven Tamamı nitril kaplama, aşınma direncinin gerekli olduğu yoğun kullanımlar için üretilmiş. Nitril el korumasında aşınmaya karşı en dirençli polimerlerden biridir. Tam kaplaması sayesinde ıslak ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Genel amaçlı kullanımlarda en ideal ürünlerd..
5,82TL Vergiler Hariç:5,38TL
Brand: Starline Model: STL-LPKB
3/4 kaplı nitril eldivenMavi el üstü yarım açık nitril eldiven kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama sağlar. Pamuk astarı sayesinde daha konforlu ve dayanıklıdır. Mavi nitril yarım kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır. Özellikle yo..
12,49TL 7,85TL Vergiler Hariç:7,27TL
Brand: Starline Model: E-201
Sarı nitril eldiven Tam kaplama sarı nitril iş eldiveni : hemen her endüstride yoğun mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Bir çok montaj işleminde, ambalajlama proseslerinde, taşıma ve kaldırma işlerinde kullanım için mükemmeldir. Kesilme riskinin olduğu tüm kuru ve az yağlı ortam proseslerinde..
13,14TL Vergiler Hariç:12,17TL
Brand: Starline Model: E-203
Nitril yarım kaplı eldiven Aşınma direncinin gerekli olduğu yoğun kullanımlar için tasarlanmıştır. Nitril el korumasında aşınmaya karşı en dirençli polimerlerden biridir. Tam kaplaması sayesinde ıslak ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Genel amaçlı kullanımlarda en ideal ürünlerden biridir. Güçl..
4,24TL Vergiler Hariç:3,92TL
Brand: Starline Model: E-206-Y
Tam kaplı sarı iş eldiveni tam kaplı nitril. tam kaplaması sayesinde ıslak ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. aşınma direncinin gerekli olduğu yoğun kullanımlar için tasarlanmıştır. Nitril el korumasında aşınmaya karşı en dirençli polimerlerden biridir. Genel amaçlı kullanımlarda en ideal ürünle..
5,82TL Vergiler Hariç:5,38TL
Brand: Starline Model: STL-LFKY
Tam kaplı Sarı nitril eldivenSahip olduğu pamuk astarı sayesinde daha konforlu ve dayanıklıdır. Sarı Nitril Eldiven kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sarı nitril kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır. Öze..
13,14TL Vergiler Hariç:12,17TL
Brand: Starline Model: STL-LFKB
Tam kaplı nitril eldivenMavi Nitril Eldiven; Bu eldivenler kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu pamuk astarı sayesinde daha konforlu ve dayanıklıdır. Mavi nitril kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmakta..
13,14TL 8,05TL Vergiler Hariç:7,45TL
Brand: Starline Model: E-204
Yarım kaplı nitril iş eldiveni  Aşınma direncinin gerekli olduğu yoğun kullanımlar için tasarlanmıştır. Nitril el korumasında aşınmaya karşı en dirençli polimerlerden biridir. Tam kaplaması sayesinde ıslak ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Genel amaçlı kullanımlarda en ideal ürünlerden bir..
5,32TL 5,19TL Vergiler Hariç:4,81TL
Brand: Starline Model: E-211
Hemen her endüstride yoğun mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Bir çok montaj işleminde, ambalajlama proseslerinde, taşıma ve kaldırma işlerinde kullanım için mükemmeldir. Kesilme riskinin olduğu tüm kuru ve az yağlı ortam proseslerinde kullanılabilir. Standartlar: EN 388 - 3121, EN 420 Astar..
13,14TL Vergiler Hariç:12,17TL
Brand: Starline Model: E-241
Yoğun iş ortamlarında kullanılmak için tek daldırma nitril eldivenler. Uygun fiyatlı nitril eldiven kullanıp rahatlıkla atabileceğiniz fiyatlardadır. Hemen her endüstride yoğun mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Bir çok montaj işleminde, ambalajlama proseslerinde, taşıma ve kaldırma işlerind..
13,14TL Vergiler Hariç:12,17TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)